Соціальні послуги
опубліковано 19 лютого 2021 року о 15:15

Відділ соціального захисту населення виконавчого комітету Васильківської селищної ради доводить до відома мешканців громади, що комунальний заклад «Центр надання соціальних послуг» Васильківської селищної ради, який зареєстрований за адресою смт. Васильківка, пров. Парковий, буд.8 надає наступні види соціальних послуг незахищеним категоріям громадян  нашої громади:   

Соціальна допомога вдома – надання соціальних послуг одиноким громадянам, людям похилого віку, та таким, які нездатні до самообслуговування у зв’язку з частковою втратою рухової активності             ( мають III, IV, V  групу рухової активності) і потребують сторонньої допомоги, надання соціальних послуг в домашніх умовах згідно з медичним висновком на платній та безоплатній основі.

Соціальний робітник надає різні види соціально-побутових соціальних послуг, а саме:

Ведення домашнього господарства ( підготовка продуктів для приготування їжі, миття посуду, винесення сміття, тощо ).

Розпалювання печей, піднесення вугілля, дров в осінньо-зимовий період, розчистка снігу, доставка води.

Прибирання житла:

а) косметичне прибирання

б) вологе прибирання

в) генеральне прибирання

Закупівля продуктів,  приготування ( допомога в приготуванні) їжі вдома, годування ліжково-хворих.

Допомога при консервуванні овочів та фруктів.

Придбання та доставка продовольчих товарів, доставка книг, газет, журналів, медикаментів.

Виклик лікаря, надання допомоги в проведенні періодичних медичних оглядів та госпіталізації, відвідування хворих в закладах охорони здоров’я, організація консультацій лікарів та інших спеціалістів.

Допомога в пранні білизни, дотриманні особистої гігієни, в дрібному ремонті одягу.

Оформлення документів на отримання субсидій на оплату житлово – комунальних послуг та інших видів соціальної допомоги, внесення платежів.

Читання преси, написання листів.

Допомога в обробітку присадибних ділянок, площа яких не перевищує 0,02 га.

Допомога в оформленні документів на санаторно-курортне лікування, влаштування до будинку–інтернату, геріатричного будинку-інтернату, психоневрологічного інтернату, будинку для ветеранів.

Сприяння у забезпечені необхідними технічними та іншими засобами реабілітації.

Оформлення замовлень та організація контролю за своєчасним і якісним наданням послуг підприємствами торгівлі, побуту, зв’язку, службами житлово-комунального господарства, закладами культури.

Вирішення питань за дорученням громадян, які обслуговуються в державних органах, на підприємствах, в установах і організаціях.

Допомога в ремонті житлових приміщень.

Інші соціально – побутові послуги.         

Соціальна послуга надання адресної натуральної та грошової допомоги 

це надання натуральної допомоги  ( одяг, взуття, продовольчі та промислові товари), надання в тимчасове користування технічних засобів реабілітації потребуючим згідно медичного висновку.

Побутові послуги:

Послуги перукаря.

Послуги швачки.

Послуги соціального робітника робіт з комплексного обслуговування і ремонту будинків на платній та безоплатній основі підопічним комунального закладу.     

Послуга соціального супроводу сімей (осіб), які перебувають в складних життєвих обставинах -  

це комплекс заходів, що передбачає оцінку потреб, визначення шляхів вирішення основних проблем, регулярні зустрічі чи відвідування отримувача послуги з метою моніторингу виконання поставлених завдань, сприяння у отриманні інших послуг, допомогу в усвідомленні значення дій та/або розвиток вміння керувати ними, навчання та розвиток навичок, спрямованих на подолання чи мінімізацію складних життєвих обставин надається сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах, і не можуть самостійно їх подолати.

 Послуга консультування –

це комплекс заходів, що здійснюються протягом строку, необхідного для виходу зі складної життєвої ситуації та адаптації особи, сім’ї до нових умов соціального середовища, спрямованих на усунення/пристосування обмежень життєдіяльності, підтримку соціальної незалежності, збереження та продовження соціальної активності особи, сім’ї, надається особі, сім’ї, групі осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах.

 Послуга кризового та екстреного втручання –

це психологічна допомога (консультування, підтримка, діагностика, корекція, психотерапія, реабілітація), надання інформації з питань соціального захисту населення, допомога в організації взаємодії з іншими фахівцями та службами, представництво інтересів, корекція сімейних стосунків, допомога особам, які постраждали від насильства в сім’ї, допомога в отриманні безоплатної правової допомоги, організація надання невідкладної медичної допомоги, організація надання притулку, надається особам, сім’ї, групі осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах, у тому числі постраждалим від насильства в сім’ї .

Послуга соціального супроводу сімей, в яких виховуються діти-сироти та діти , позбавлені батьківського піклування – 

це комплекс заходів, що передбачає допомогу у створенні та підтримці позитивного соціально-психологічного клімату в сім’ї, адаптацію дитини в нових умовах, створення належних умов для забезпечення індивідуальних потреб кожної дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування, у розвитку та вихованні, захист майнових, житлових та інших прав дитини, сприяння навчанню та розвитку дитини, допомогу у зміцненні/відновленні родинних та суспільно корисних зв’язків, у створенні та забезпеченні умов для пріоритетного права дитини на усиновлення, підготовку дитини до виходу із сім’ї, в тому числі до самостійного життя, надається сім’ї опікунів, піклувальників, прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу.Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux