ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ЗАЯВИ
опубліковано 03 грудня 2021 року о 20:45

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ЗАЯВИ ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГУ СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ ПРОЄКТУ ПРОГРАМИ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО ТА КУЛЬТУРНОГО РОЗВИТКУ ВАСИЛЬКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ НА 2022 РІК

         1) Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту.

         Проект Програми соціально-економічного та культурного розвитку Васильківської селищної ради на 2022 рік.

         Програма базується на аналізі основних показників і тенденцій соціально-економічного розвитку селищної ради у 2021 році та визначає основну мету, завдання та заходи економічного та соціального розвитку селищної ради на 2022 рік, виконання яких передбачає координацію спільних дій місцевих та обласних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, центральних органів виконавчої влади у співпраці з представниками бізнесу, громадських організацій задля втілення єдиної державної регіональної політики розвитку області.

         2) Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування

Васильківська селищна рада Синельниківського району Дніпропетровської області

         3) Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

         а) дату початку та строки здійснення процедури

         Початок громадського обговорення заяви починається з 03.12.2021 року по 17.12.2021 року (15 календарнихднів).

         б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо).

        Шляхом надання письмових зауважень і пропозицій до відділу розвитку інфраструктури, містобудування, архітектури та комунальної власності, економічного розвитку, інвестицій, екології, житлово-комунального господарства та благоустрою виконавчого комітету Васильківської селищної ради, за адресою: 52600, вул. Першотравнева, 140, смт Васильківка, або в електронному вигляді на електронну поштову скриньку: viktoriya.varava@ukr.net.

         Письмові пропозиції подаються: фізичними особами – із зазначенням ПІБ, місця проживання, особистим підписом; юридичними особами – із зазначенням найменування та місця знаходження. Анонімні зауваження та пропозиції не розглядаються.

         в) дату, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення):

         Не проводяться.

         г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися із заявою про визначення обсягу стратегічної оцінки проєкту

         Програми соціально-економічного та культурного розвитку Васильківської селищної ради на 2022 рік можна в приміщенні Відділу розвитку інфраструктури, містобудування, архітектури та комунальної власності, економічного розвитку, інвестицій, екології, житлово-комунального господарства та благоустрою виконавчого комітету Васильківської селищної ради, за адресою: 52600, вул.Першотравнева, 140, смт Васильківка, та на офіційному сайті Васильківської селищної територіальної громади в мережі Інтернет https://vasilkivska.otg.dp.gov.ua/ua.

         д) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштову та електронну адреси та строки подання зауважень і пропозицій.

        Відділ розвитку інфраструктури, містобудування, архітектури та комунальної власності, економічного розвитку, інвестицій, екології, житлово-комунального господарства та благоустрою виконавчого комітету Васильківської селищної ради, за адресою: 52600, вул.Першотравнева, 140, смт Васильківка.

        Строк подання зауважень і пропозицій становить 15 днів, тобто до 17 грудня 2021 року включно. Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

        е) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування.

        Відділ розвитку інфраструктури, містобудування, архітектури та комунальної власності, економічного розвитку, інвестицій, екології, житлово-комунального господарства та благоустрою виконавчого комітету Васильківської селищної ради, за адресою: 52600, вул. Першотравнева, 140, смт Васильківка. Електронна адреса: info@vasilkivska.otg.dp.gov.ua, тел. (05639) 9-23-25.

        4) необхідність проведення транскордрнних консультацый щодо проєкту документа державного планування.

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проєкту Програми соціально-економічного та культурного розвитку Васильківської селищної ради на 2022 рік – відсутня.

 

        Селищний голова                                                                     С.В.Павліченко

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux