ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ЩОДО ПЕРЕЙМЕНУВАННЯ СІЛ Григорівка та Воронізьке
опубліковано 27 жовтня 2023 року о 14:05

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ 

 

про проведення громадського обговорення щодо перейменування населених пунктів Васильківської селищної ради Синельниківського району Дніпропетровської області


На виконання законів України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії», «Про забезпечення функціонування української мови як державної».

Васильківська селищна рада Синельниківського району Дніпропетровської області (далі - Васильківська селищна рада, громада) пропонує мешканцям громади долучитися до громадського обговорення з питання перейменування населених пунктів Васильківської селищної ради.


Організатор громадського обговорення: Васильківська селищна рада за пропозицією Синельниківської районної військової адміністрації Дніпропетровської області згідно телефонограми від 26.10.2023 року № 30-3164/0/114-23.

Форма проведення громадського обговорення: письмові та електронні консультації.

Пропозиції (зауваження) подаються у письмовій або електронній формі протягом 30 календарних днів з дати оприлюднення цього інформаційного повідомлення.

Термін проведення електронних консультацій: до 27.11.2023 року включно із зазначенням прізвища, власного імені, по батькові, зареєстрованої адреси місця проживання та номеру телефону особи, яка подає пропозицію (зауваження).

Поштова адреса та адреса електронної пошти для подання пропозицій (зауважень): 52600, вулиця Перемоги, 140, смт. Васильківка Синельниківського району Дніпропетровської області, e-mail: info@vasilkivska.otg.dp.gov.ua, контактний телефон: (068) 290 8898.

Юридичні особи подають пропозиції (зауваження) у письмовій чи електронній формі із обов’язковим зазначенням їх повного найменування, коду ЄДРПОУ та юридичної адреси.

Анонімні пропозиції (зауваження) від громадян, які не зареєстровані на території громади а також подані з уживанням ненормативних форм лексики не публікуються та до результатів обговорення не включаються.

Результати громадського обговорення оприлюднюються на офіційному сайті Васильківської селищної ради (https://vasilkivska.otg.dp.gov.ua) протягом 5 днів після закінчення строку подання пропозицій (зауважень).Умови надання пропозицій щодо нових назв населених пунктів

 

1. Пропозиції (зауваження) щодо перейменування населених пунктів, увічнення пам’яті видатних діячів та подій повинні містити історичну довідку та вмотивоване обґрунтування.

2. Увічнення фізичної особи можливо тільки після її смерті та якщо особа:

внесла вагомий вклад у боротьбу за незалежність країни з Російською Федерацією, розбудову Української держави, підтримання міжнародного миру і безпеки, зміцнення міжнародного авторитету України;

здійснила героїчний вчинок, звершення в ім’я Батьківщини або Васильківської селищної ради;

зробила значний особистий внесок у розвиток науки, освіти, культури та інших сфер суспільного життя.

3. У разі якщо у фізичної особи, ім’я якої пропонується присвоїти об’єкту територіального підпорядкування, є родичі (діти, вдова, вдівець, а у разі якщо їх немає - батьки, рідні брати та сестри), додається також їх письмова згода на присвоєння імені.

4. Не допускається повторення вже існуючих назв.

5. Пріоритет мають історичні та довготривалі назви.

6. Назва має бути милозвучною, легко вимовлятися та не викликати неоднозначних асоціацій.


Перелік топонімів Васильківської селищної ради

(населені пункти, які виносяться на громадське обговорення щодо їх перейменування)

 


Існуюча назва

Назва, що пропонується

Пропозиції від жителів

Обгрунтування

1

2

село Григорівка

село Воронізьке

 

 


 

 

 

 

 

 Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux