Молодіжні діалоги участі у Васильківській громаді: розробляємо ідеї для розбудови молодіжної інфраструктури
Запрошуємо молодь Васильківської громади до Молодіжних діалогів участі. Захід відбудеться 27 квітня з 12.00 до 16.00. Влаштуємо “ідейний штурм” для розробки молодіжних проєктів. Місце та час проведення: Васильківська селищна рада, с. Васильківка, вул. Перемоги (Першотравнева), б.140

27
квітня
12:00 - 16:00
четвер
Додати в календар 2023-04-27 12:00:00 2023-04-27 16:00:00 Europe/Kiev Молодіжні діалоги участі у Васильківській громаді: розробляємо ідеї для розбудови молодіжної інфраструктури Запрошуємо молодь Васильківської громади до Молодіжних діалогів участі. Захід відбудеться 27 квітня з 12.00 до 16.00. Влаштуємо “ідейний штурм” для розробки молодіжних проєктів. Місце та час проведення: Васильківська селищна рада, с. Васильківка, вул. Перемоги (Першотравнева), б.140 Event organizer. event@organizer.email

Запрошуємо молодь Васильківської громади до Молодіжних діалогів участі. Захід відбудеться 27 квітня з 12.00 до 16.00. Влаштуємо “ідейний штурм” для розробки молодіжних проєктів.

Тематика Молодіжних діалогів участі: залучення молоді до посилення молодіжної політики та розбудови й відновлення молодіжної інфраструктури громади, розробка ідей молодіжних проєктів.

За результатами діалогів участі будуть розроблені пропозиції 10-ти ідей молодіжних проєктів, спрямованих на відновлення/покращення інфраструктури молодіжної роботи, з яких Програма USAID DOBRE профінансує 1 проєкт на суму $10 000.

До участі запрошуємо: представників та представниць МС, які відповідають за втілення молодіжної політики, представників/ць молодіжної ради та молодіжних центрів, молодіжний актив громади, громадські організації, молодіжних працівників та працівниць, актив шкільного самоврядування, представників/ць молодіжних спільнот (спортивних, мистецьких, медійних, підприємницьких тощо), молодих вчителів, бібліотекарів, фахівців та фахівчинь сфери культури, поліцейських громади та /вихователів безпеки тощо.


Місце та час проведення: Васильківська селищна рада, с. Васильківка, вул. Перемоги (Першотравнева), б.140

Координаторка заходу: Ольга Шелест, координаторка молодіжного напрямку проєкту в Дніпропетровській області (0978447553), Olgashelest@gmail.com

***

Молодіжні діалоги участі відбуваються в рамках проєкту «Голос громади в місцевому самоврядуванні», компоненту Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). В Кіровоградській та Дніпропетровській областях виконавцем проєкту «Голос громади в місцевому самоврядуванні» є ГО «Агенція сталого розвитку “Хмарочос”»

Сторінка проєкту https://www.facebook.com/dobre.kr

Сторінка ГО Агенція сталого розвитку "Хмарочос" https://www.facebook.com/skyscraper.kr

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux