ОГОЛОШЕННЯ про початок громадського обговорення Звіту з оцінки впливу на довкілля 20196193908
опубліковано 30 жовтня 2019 року о 14:05

20196193908
(реєстраційний номер справи про оцінку впливу на довкілля
планової діяльності)

Повідомляємо про початок громадського обговорення Звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.

         1. Планована діяльність:

         Приватне підприємство «АБЛА ЦЕНТР» планує здійснення реконструкції існуючої діючої свиноферми замкнутого циклу виробництва (відтворення, дорощування, відгодівля) на 500 свиноматок шляхом модернізації та зміни спеціалізації на репродуктор на 2350 голів (тільки відтворення та дорощування) для виробництва підсвинка для подальшого відгодівлі масою 30 кг.  Для ефективної переробки гною та безпечного поводження з відходами на території репродуктора також буде розміщено біогазову станцію з когенераційною установкою для виробництва «зеленої» електроенергії та теплової енергії, а також будівництво крематорію для безпечної утилізації відходів тваринного виробництва.

         2. Суб’єкт господарювання:

         Приватне Підприємство «АБЛА ЦЕНТР», код ЄДРПОУ 37232555. Юридична адреса: Дніпропетровська область, Дніпровський район, с. Степове, вул. 30 років Перемоги, будинок 11, тел. (056) 712-51-51 e-mail: ablacentr@.ua.

         Адреса розміщення потужностей: Дніпропетровська область. Васильківський район, смт. Васильківка, вул. Дімітрова, 35.

         3. Уповноважений центральний орган, який забезпечує проведення громадського обговорення: Міністерство енергетики та захисту довкілля України, 03035, м. Київ, вулиця Митрополита Василя Липківського, 35, відділ оцінки впливу на довкілля: m.shimkus@menr.gov

         4. Процедура прийняття рішення про провадження планованої діяльності та орган, який розглядатиме результати оцінки впливу на довкілля:

         Відповідно до законодавства рішенням про провадження даної планованої діяльності буде Повідомлення про початок виконання підготовчих робіт та Дозвіл на проведення будівельних робіт що реєструється/видається Департаментом державної архітектурно-будівельної інспекції України.

5. Строки, тривалість та порядок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля, включаючи інформацію про час і місце усіх запланованих громадських слухань:

         Тривалість громадського обговорення становить 25 робочих днів з моменту офіційного опублікування цього оголошення та надання громадськості доступу до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації, визначеної суб’єктом господарювання, що передається для видачі висновку з оцінки впливу на довкілля.

         Протягом усього строку громадського обговорення громадськість має право подавати будь-які зауваження або пропозиції, які, на її думку, стосуються планованої діяльності, без необхідності їх обгрунтування. Зауважен'ня та пропозиції можуть подаватися в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) та усно під час громадських слухань із внесенням до протоколу громадських слухань. Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.

         Громадські слухання 1 відбудуться:

         «01» листопада 2019 р. об 14:00 годині у приміщенні за адресою: Дніпропетровська обл., Васильківський р-н., смт. Васильківка, вул. Першотравнева, буд. 140.

         Громадські слухання 2 відбудуться: не передбачено

         6. Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, що забезпечує доступ до звіту з оцінки виливу на довкілля та іншої доступної інформації щодо планованої діяльності:

Міністерство   енергетики    та    захисту    довкілля    України,    вул.    Митрополита    Василя

Липківського, 35, Київ, 03035, Відділ оцінки впливу на довкілля: m.shimkus@menr.gov.

         7. Орган, до якого направляються запитання, зауваження чи пропозиції, та строки подання запитань, зауважень і пропозицій, у тому числі його поштову та електронну адреси, на які надсилаються пропозиції та зауваження:

         Міністерство   енергетики    та     захисту    довкілля    України,    вул.    Митрополита    Василя

Липківського, 35, Київ. 03035. Відділ оцінки впливу на довкілля: m.shimkus@menr.gov. Зауваження і пропозиції приймаються протягом усього строку громадського обговорення, зазначеного у абзаці другому пункту 5 цього оголошення.

        8. Наявна екологічна інформація щодо планованої діяльності:

         Звіт з оцінки впливу на довкілля.

         Для ознайомлення громадськості буде надано Звіт з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності з додатками.

         9. Місце (місця) розміщення звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації, яку визначає суб’єкт господарювання, а також час, з якого громадськість може ознайомитися з ними.

Звіт з оцінки впливу на довкілля буде доступний для ознайомлення за наступним адресами:

- у приміщенні органів самоврядування: Дніпропетровська обл., Васильківський р-н, смт. Васильківка, вул. Першотравнева, буд. 140.

- у приміщенні підприємства за адресою: Дніпропетровська область, Васильківський район, смт. Васильківка, вул. Дімітрова, 35.

вже «16» жовтня 2019 року з 10 ранку.


ОГОЛОШЕННЯ про початок громадського обговорення Звіту з оцінки впливу на довкілля 20196193908.pdf

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux