ОГОЛОШЕННЯ про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля
опубліковано 11 вересня 2020 року о 14:47

         

дата офіційного опублікування в Єдиному реєстрі

з оцінки впливу на довкілля (автоматично

генерується програмними засобами ведення

Реєстру, не зазначається суб’єктом господарювання)

______________201912124981___________

(реєстраційний номер справи про оцінку впливу

на довкілля планованої діяльності)


         Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.

         1. Планована діяльність

         Планованою діяльністю є продовження видобування на Васильківському родовищі корисної копалини відкритим методом (екскаваторним з попереднім розпушуванням буро-вибухових роботах).

         Розробка Васильківського родовища кварцитів у Васильківському районі Дніпропетровської області 1 етапом - розкривні роботи (зовнішні бульдозерні роботи розміщуються в прилеглій до східного крила кар'єрного поля балки, відвали змішані - одноярусні); 2 етапом  - видобувні та навантажувальні роботи, які проводяться буро-вибуховим способом, методом свердловинних зарядів (виконує підрядна організація з необхідними ліцензіями). Екскавація проводиться екскаватором типу "зворотня, пряма лопата" з ковшем ємністю 3 - 5 м3, та / або фронтальним навантажувачем з ковшем  -3- 5 м3 техніка сертифікована в Україні).

        Підприємство, перейшовши на прямі договірні стосунки з феросплавними заводами і металургійними комбінатами, значно збільшило видобуток і рентабельність роботи кар'єру. Виробничі потужності залежать від обсягів заказів заводів, замовників продукції, тому продуктивність кар’єру в межах робочого проекту до 600 тис. т. на рік.

         Нині підприємство має наступне гірничо-транспортне устаткування:

 • на вийомочно-вантажних роботах, на розкривних (скельні розкривні породи) - екскаватор типу "зворотня/пряма лопата" з ковшем ємністю 1,2 - 3,5 м3, або фронтальним навантажувачем з ковшем  - 3-5 м3 техніка сертифікована в Україні;
 • при подрібненні негабаритних блоків - гідравлічний молот відповідає класу екскаватора; на перевезення гірничої маси - автосамоскиди з навантаженням 12-30 т;
 • при виконанні планувальних робіт, розробці і переміщенні грунтів - гусинічний бульдозер.

         При річній продуктивності кар'єру до 600 тис. т, забезпеченість підприємства запасами з урахуванням втрат при видобутку і експлуатаційних втрат другої групи складе 51,53 роки. Нині діючий Васильківський кар'єр пройдено на глибину 33 метри, до абсолютних відміток +74 м. Площа діючого кар'єру – 12,59 га.

         При штатному режимі діяльності підприємства, з урахуванням впровадження передбачених організаційно-технічних та природоохоронних заходів – вплив характеризується як екологічно допустимий. Вплив планованої діяльності на ґрунт в звичайному режимі експлуатації мінімальний, і може бути помітним в разі порушення технологічних процесів. Вплив на об’єкти природно-заповідного фонду не здійснюватиметься, оскільки на землях природно-заповідного фонду та історико-культурного призначення роботи не проводитимуться.

        Вплив на рослинний і тваринний світ характеризується як екологічно допустимий.

Планована діяльність не спричиняє порушення навколишнього техногенного середовища за умов комплексного дотримання правил експлуатації.

         2. Суб’єкт господарювання 

Товариство з обмеженою відповідальністю «КВАРЦИТ ДМ»

 (повне найменування юридичної особи, код згідно з ЄДРПОУ або прізвище, ім’я та по батькові

фізичної особи - підприємця, ідентифікаційний код або

Код за ЄДРПОУ – 30155197

серія та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від
прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають відмітку у паспорті)

         3. Уповноважений орган, який забезпечує проведення громадського обговорення

        Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України , вул. Митрополита Василя Литовського, 35, м. Київ, 03035.

Контактна особа: Тіщенкова Марина Олегівна, директор Департаменту екологічної оцінки та контролю (ovd@menr.gov.ua; тел.: (044) 206-31-40).

 (найменування уповноваженого органу, поштова адреса, електронна адреса, номер телефону таконтактна особа)

         4. Процедура прийняття рішення про провадження планованої діяльності та орган, який розглядатиме результати оцінки впливу на довкілля 

         Відповідно до законодавства рішенням про провадження даної планованої діяльності є спеціальний дозвіл на користування надрами, що видається Державною службою геології та надр України (виконання особливих умов).

(вид рішення про провадження планованої діяльності, орган, уповноважений його видавати, нормативний документ, що передбачає його видачу)

         5. Строки, тривалість та порядок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля, включаючи інформацію про час і місце усіх запланованих громадських слухань:

         Тривалість громадського обговорення становить 25 робочих днів (не менше 25, але не більше 35 робочих днів) з моменту офіційного опублікування цього оголошення (зазначається у назві оголошення) та надання громадськості доступу до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації, визначеної суб’єктом господарювання, що передається для видачі висновку з оцінки впливу на довкілля.

         Протягом усього строку громадського обговорення громадськість має право подавати будь-які зауваження або пропозиції, які, на її думку, стосуються планованої діяльності, без необхідності їх обґрунтування. Зауваження та пропозиції можуть подаватися в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) та усно під час громадських слухань із внесенням до протоколу громадських слухань. Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.

         Громадські слухання (перші) відбудуться - дату, час, місце та адресу проведення громадських слухань не визначено; 

тимчасово, на період дії та в межах території карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України коронавірусної хвороби (COVID-19), до повного його скасування та протягом 30 днів з дня скасування карантину, громадське обговорення планованої діяльності проводиться у формі надання письмових зауважень і пропозицій (у тому числі в електронному вигляді).

(вказати дату, час, місце та адресу проведення громадських слухань)

         6. Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, що забезпечує доступ до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої доступної інформації щодо планованої діяльності:

          Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України , вул. Митрополита Василя Литовського, 35, м. Київ, 03035.

Контактна особа: Тіщенкова Марина Олегівна, директор Департаменту екологічної оцінки та контролю (ovd@menr.gov.ua; тел.: (044) 206-31-40).

(найменування уповноваженого органу, поштова адреса, електронна адреса, номер телефону та контактна особа)

         7. Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, до якого надаються зауваження і пропозиції, та строки надання зауважень і пропозицій:

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України , вул. Митрополита Василя Литовського, 35, м. Київ, 03035.

Контактна особа: Тіщенкова Марина Олегівна, директор Департаменту екологічної оцінки та контролю (ovd@menr.gov.ua; тел.: (044) 206-31-40).

(найменування уповноваженого органу, поштова адреса, електронна адреса, номер телефону та контактна особа)

         Зауваження і пропозиції приймаються протягом усього строку громадського обговорення, зазначеного в абзаці другому пункту 5 цього оголошення.

          8. Наявна екологічна інформація щодо планованої діяльності

        Звіт з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності на 329 аркушах.

         9. Місце (місця) розміщення звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації (відмінне від приміщення, зазначеного у пункті 6 цього оголошення), а також час, з якого громадськість може ознайомитися з ними

Ознайомлення з матеріалами можливо щоденно з 04.09.2020 за адресою:

Васильківська селищна об’єднана територіальна громада Дніпропетровської  області – 52600 Дніпропетровська обл., Васильківський р-н, сел. Васильківка, вул. Першотравнева, буд. 140. Контактна особа: Провідний спеціаліст відділу розвитку інфраструктури, містобудування, архітектури та комунальної власності, екології, ЖКГ та благоустрою –  Варакута Віталій Миколайович, тел. (096) 735-58-91, info@vasilkivska.otg.dp.gov.ua.

(найменування підприємства, установи, організації, місцезнаходження, дата, з якої громадськість може ознайомитися з документами, контактна особа)


Оголошення.pdfOutdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux