ОГОЛОШЕННЯ
опубліковано 31 грудня 2021 року о 16:40

      «Про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад директорів закладів культури: КЗ «Григорівського будинку культури», 

КЗ «Письменського будинку культури», КЗ «Дебальцівського будинку культури», КЗ «Вербівського будинку культури».

      Відділ освіти, культури, молоді та спорту Васильківської селищної ради Синельниківського району Дніпропетровської області відповідно до наказу від 31.12.2021 р. №161 «Про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад  директорів закладів культури», оголошує конкурс на заміщення вакантних посад директорів закладів культури: КЗ «Григорівського будинку культури», що знаходиться за адресою: 52660, Дніпроптеровська  область, Синельниківський р-н, с. Григорівка, вул. Миру,3; КЗ «Письменського будинку культури», що знаходиться за адресою: 52630, Дніпроптеровська      область,   Синельниківський р-н, сел.    Письменне,   вул. Гагаріна,14; КЗ «Дебальцівського будинку культури», що знаходиться за     адресою: 52661,     Дніпроптеровська  область,    Синельниківський р-н, с. Дебальцеве, вул. Центральна,41; КЗ «Вербівського будинку культури», що знаходиться за адресою: 52632, Дніпроптеровська  область, Синельниківський р-н, с. Вербівське, вул. Центральна, 62.

Кваліфікаційні вимоги:

     Керівником комунального закладу культури може бути призначена особа, яка має вищу освіту або стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіє державною мовою та здатна за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Для участі у конкурсі до відділу освіти, культури, молоді та спорту Васильківської селищної ради за адресою: вул. Соборна, 27, сел. Василківка, Синельниківського р-ну, Дніпропетровська обл., 52600 подаються такі документи:

-заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних";

- копію документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту;
-мотиваційний лист довільної форми;

- два рекомендаційні листи довільної форми;
-проект програми розвитку закладу культури на один і три роки.

          Строк подання документів – з   01.01.2022 р. до  30.01.2022 р.

Документи про участь у конкурсі приймаються у відділі освіти, культури,молоді та спорту Васильківської селищної ради.

         Конкурсний відбір буде проведений у приміщенні відділу освіти, культури, молоді та спорту Васильківської селищної ради Синельниківського  району       Дніпропетровської   області   за адресою:    вул. Соборна,   27,  сел. Васильківка, Синельниківського р-ну,  Дніпропетровська обл., 10.02.2022 р. о -10:00.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux