Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна комунальної власності
опубліковано 26 листопада 2019 року о 10:25

         Виконавчий комітет Васильківської селищної  ради оголошує конкурс  на право  оренди  об’єктів нерухомого майна комунальної  власності  Васильківської селищної ради , а саме:

Об’єкт  № 1. Нежитлове вбудоване  приміщення загальною площею 19,7 м.кв., (у тому числі 2,0 м.кв коридору),  що розташоване   на другому  поверсі будівлі за адресою сел. Васильківка, вул. Соборна 27.  Вартість  об’єкту  за  результатами  висновку становить 31 580 грн.  без  ПДВ  станом на    31.10.2019  року.

Об’єкт  № 2. Майданчик   промислового ринку, в складі: (літ. І) вимощення асфальтове - 2686,0  м.кв, (літ. №1), огорожа цегляна - 78,9 м.кв, що розташований  за адресою   сел. Васильківка, вул. Першотравнева, 205. Вартість  об’єкту  за  результатами  висновку становить 233 463 грн.  без  ПДВ  станом на 05.11.2019  року.

         Для участі у конкурсі учасник подає до селищної ради заяву про участь в конкурсі та окремо запечатаний конверт із копіями документів, які  засвідчені   в установленому порядку,  копіями установчих документів; випискою з  Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України, для юридичних осіб, завірену належним чином копію звіту про фінансові результати претендента з урахуванням дебіторської і кредиторської заборгованостей за останній рік; документи, які підтверджують сплату  гарантійного внеску; копію паспорта для фізичної особи (сторінки 1,2 та сторінка із зазначенням останнього місця реєстрації), копію  реєстраційного  номера облікової картки платника податків,  згоду  на  обробку персональних даних; копію декларації про доходи або звіту суб'єкта малого підприємництва - фізичної особи - платника єдиного податку.

         Конверт подається з написом "На конкурс" з відбитком печатки претендента, із зазначенням  об’єкту оренди  та дати проведення конкурсу. При цьому, заява з конкурсною пропозицією  по орендній платі (із зазначенням терміну та мети оренди) надається в окремому запечатаному конверті, що подається з іншими документами на конкурс. 

        Основним критерієм визначення переможця  на право оренди майна є найвищій  розмір орендної  плати у разі обов'язкового забезпечення виконання інших умов конкурсу.Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux