Інформаційне повідомлення
опубліковано 23 жовтня 2021 року о 12:57

Інформаційне повідомлення

про проведення в ЕТС продажу нежитлових будівель та споруд гаражу загальною площею  1779,3 кв.м., які  розташовані за адресою смт. Васильківка вул. Колота, 38а.


І. Організатор аукціону

         Виконавчий комітет Васильківської селищної ради Синельниківського району Дніпропетровської області (52600, Дніпропетровська область, Синельниківський район, селище міського типу Васильківка, вул. Першотравнева, 140, код ЄДРПОУ 41050126).

          Контакти комісії: тел. (05639) 9-11-65; контактна особа – заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Корінь Михайло Михайлович, електрона адреса: info@vasilkivska.otg.dp.gov.ua

         Час та місце огляду об’єкта малої приватизації комунальної власності, а саме: нежитлових будівель та споруд гаражу загальною площею  1779,3 кв.м., які  розташовані за адресою смт. Васильківка вул. Колота, 38а: понеділок - п’ятниця з 08.00 год. по 16.00.


ІІ. Інформація про об’єкт малої приватизації 

         2.1. Опис об’єкта приватизації комунальної власності:

- Комплекс нежитлових будівель та споруд гаражів, окремо розташовані, одноповерхові цегляні приміщення загальною площею 1779,3 кв.м. Фундамент цегляний, стіни та перегородки цегляні.

         - реєстраційний номер об’єкта: 473830012207, форма власності – комунальна, власник – Васильківська селищна рада, дата реєстрації права  власності – 10.10.2014 рік.

         2.2. Балансоутримувачем нежитлової будівлі являється Виконавчий комітет Васильківської селищної радикод ЄДРПОУ: 41050126, адреса: 52600, Дніпропетровська область, Синельниківський район, селище міського типу Васильківка, вул. Першотравнева, 140; тел. (05639) 9-11-65.

         Об’єкт малої приватизації комунальної власності – нежитлова будівля, рік спорудження згідно технічної документації н/у.

        Опис об’єкту відповідно до технічного паспорту від 10.11.2011 року, виготовленого КП «Синельниковське міжміське бюро технічної інвентаризації»:

- літ. Г-1 будівля гаража заг. площею 888,3 кв.м.;

- літ. Д-1 будівля гаража  заг. площею 475,4 кв.м.; 

- літ. Е-1 будівля майстерні заг. площею  415,6 кв.м.;

- літ. Ж-1 вбиральня, літ. №1 огорожа;

- літ І бруківка;

        Зазначене майно знаходиться в оренді, додаткова угода до договору оренди  № 25-17 від 25.06.2020.

        Кадастровий номер земельної ділянки під вказаним майном – 1220755100:04:008:0195. Продаж об’єкту здійснюється без земельної ділянки.

        Фотографічне зображення та план об’єкта додаються.

 

ІІІ. Інформація про аукціон

        Аукціон без умов:

       Дата проведення аукціону: 22.11.2021 року, час проведення визначається електронною торговою системою автоматично;

       Стартова ціна об’єкта: 445960,00 грн. (Чотириста сорок п'ять тисяч дев'ятсот шістдесят гривень 00 копійок) без урахування ПДВ.

       Крок аукціону на рівні 1% стартової ціни, що становить: 4459.60 грн. (Чотири тисячі чотириста п'ятдесят дев'ять гривень 60 копійок)

       Розмір гарантійного внеску становить: 10 відсотків стартової ціни продажу об’єкта, а саме: 44596.00 грн. (Сорок чотири тисячі п'ятсот дев'яносто шість гривень 00 копійок).

      Розмір реєстраційного внеску становить: 0,2 розміру мінімальної заробітної плати станом на 01 січня поточного року, а саме: 1200 грн. (одна тисяча двісті гривень 0 копійок).

      До заяви на участь у приватизації об’єкта малої приватизації подаються:

      1) для потенційних покупців - фізичних осіб - громадян України - копія паспорта громадянина України;

      2) для іноземних громадян - копія документа, що посвідчує особу;

      3) для потенційних покупців - юридичних осіб:

- витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань України - для юридичних осіб - резидентів;

- документ про реєстрацію у державі її місцезнаходження (витяг із торговельного, банківського або судового реєстру тощо), засвідчений згідно із законодавством держави його видачі, перекладений українською мовою, - для юридичних осіб - нерезидентів;

 - остання річна або квартальна фінансова звітність;

         4) документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску, а також документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску в розмірі 10 відсотків стартової ціни з рахунка потенційного покупця, відкритого в українському  банку, на рахунок, оператора електронного майданчика, через який подається заява на участь у приватизації;

        5) письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов’язань, визначених умовами продажу.

       Заява на участь в електронному аукціоні повинна містити закриту цінову пропозицію та подається протягом всього часу з моменту опублікування інформаційного повідомлення в електронній торговій системі до закінчення кінцевого строку прийняття заяв закритих цінових пропозицій. Кінцевий строк подання заяв на участь в електронному аукціоні встановлюється електронною торговою системою автоматично в проміжки часу з 19.30 год. до 20.30 год., що передує дню проведення електронного аукціону.

        У разі, якщо для участі в аукціоні подано заяву на участь в аукціоні від одного покупця, аукціон визнається таким, що не відбувся, а орган приватизації приймає рішення про приватизацію зазначеного об’єкта шляхом викупу безпосередньо такому покупцеві за запропонованою ним ціною, але не нижче стартової ціни.


ІV. Додаткова інформація

       Оператор електронного майданчика здійснює перерахування гарантійного та реєстраційного внесків на рахунки за такими реквізитами, в національній валюті:

        для перерахування реєстраційного  та гарантійного внесків, а також для проведення переможцем аукціону розрахунків за придбаний об'єкт:

       Код ЄДРПОУ: 37988155

       Отримувач: ГУК у Дн-кій обл/ОТГ с Васильк/31030000

       Банк отримувача: Казначейство України (ел.адм.подат.)

       Рахунок № UA698999980314101905000004477

        Посилання на сторінку офіційного веб-сайта адміністратора Державного підприємства «ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ», на яких зазначені реквізити рахунків операторів електронних майданчиків, відкритих для сплати потенційними покупцями гарантійних та реєстраційних внесків, та на якій є посилання на веб-сторінки операторів електронного майданчика, які мають право використовувати електронний майданчик і з якими адміністратор уклав відповідний договір: https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2

        Розмір плати за участь в електронному аукціоні, який підлягатиме внесенню учасником у разі визнання його переможцем електронного аукціону, встановлюється в договорі між Оператором електронного майданчика та учасником з урахуванням положень абзацу першого пункту 114 Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 травня 2018 р. № 432 (зі змінами). Плата за участь в електронному аукціоні вноситься переможцем електронного аукціону протягом трьох робочих днів з дня опублікування органом приватизації договору купівлі-продажу об’єкта приватизації в електронній торговій системі.

 

V. Технічні реквізити інформаційного повідомлення

        Умови продажу об’єкта приватизації затверджені рішенням Васильківської селищної ради від 21.10.2021 № 569-15/VІII «Про приватизацію об’єктів малої приватизації та затвердження умов продажу»


         Унікальний код, присвоєний об’єкту приватизації під час публікації переліку об’єктів, що підлягають приватизації, в електронній торговій системі UA-AR-P-2021-02-23-000005-2


         Аукціони будуть проведені в електронній торговій системі «ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ» (адміністратор). Єдине посилання на веб-сторінку https://prozorro.sale/, на якій є посилання на веб-сторінки операторів електронного майданчика, які мають право використовувати електронний майданчик та з якими адміністратор уклав відповідний договір.


Васильківська селищна рада

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux