Інформаційне повідомлення
опубліковано 09 квітня 2021 року о 12:08

Інформаційне повідомлення

Васильківської селищної ради про проведення в електронній торговій системі продажу на аукціоні нежитлової будівлі, з допоміжними приміщеннями, загальною площею забудови 723,0 м.кв.,(нежитлова будівля, загальною площею 588,3 м.кв., підвал та майстерня) розташовані за адресою Дніпропетровська обл., Васильківський р-н., с. Григорівка, вул. Широка 1а.

І. Організатор аукціону

          Виконавчий комітет Васильківської селищної ради Васильківського району Дніпропетровської області (52600, Дніпропетровська область, Васильківський район, селище міського типу Васильківка, вул. Першотравнева, 140, код ЄДРПОУ 41050126).

          Контакти комісії: тел.(05639) 9-11-65; контактна особа – заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Корінь Михайло Михайлович, електрона адреса: info@vasilkivska.otg.dp.gov.ua

         Час та місце огляду об’єкта малої приватизації комунальної власності, а саме: нежитлової будівлі, з допоміжними приміщеннями, загальною площею забудови 723,0 м.кв.,(нежитлова будівля, загальною площею 588,3 м.кв., підвал та майстерня) розташовані за адресою Дніпропетровська обл., Васильківський р-н., с. Григорівка, вул. Широка 1а.

ІІ. Інформація про об’єкт малої приватизації 

         Опис об’єкта приватизації комунальної власності:

       - нежитлова будівля, загальною площею 723,0 м.кв.,(нежитлова будівля, загальною площею 588,3 м.кв., підвал та майстерня), розташована за адресою: Дніпропетровська обл., Васильківський р-н., с. Григорівка, вул. Широка 1а.

      - реєстраційний номер об’єкта: 1518753212207, форма власності – комунальна, власник – Васильківська селищна рада, дата реєстрації права комунальної власності – 26.02.2019.

         2.2. Балансоутримувачем нежитлової будівлі являється Виконавчий комітет Васильківської селищної радикод ЄДРПОУ: 41050126, адреса:52600, Дніпропетровська область, Васильківський район, селище міського типу Васильківка, вул. Першотравнева, 140; тел.(05639) 9-11-65.

          Об’єкт малої приватизації комунальної власності – нежитлова будівля, рік спорудження згідно технічної документації н/у.

         Опис об’єкту відповідно до технічного паспорту від 20.08.2019р., виготовленого Синельниковським міжміським бюро технічної інвентаризації:

 - нежитлова будівля Літ. А1-1(1), що складається із 13 нежитлових приміщень № 1,6,10,11 – коридор; № 2,3,4,5,7,8,9,12,13 загальною площею 294,9 кв.м.; Літ. А1-1(2) № 1 – магазин, № 2 – підсобне приміщення.

- Літ. Б підвал, що складається із 1 приміщення;

- Літ. В майстерня;

         Частина нежитлової будівлі передана в оренду, а саме 43,9 м.кв. згідно договору оренди нерухомого комунального майна, що перебуває у власності Васильківської селищної ради № 35-19 від 03.06.2019 року.

         Земельна ділянка під вказаним об’єктом малої приватизації, а саме: нежитлової будівлі, загальною площею 723,0 м.кв.,(нежитлова будівля, загальною площею 588,3 м.кв., підвал та майстерня), розташована за адресою: Дніпропетровська обл., Васильківський р-н., с. Григорівка, вул. Широка 1а.,  являється не сформованою відповідно до ст.791 Земельного кодексу України і не визначена як об’єкт цивільних прав, державна реєстрація права власності та права користування даної земельної ділянки не проводилася. Продаж об’єкту здійснюється без земельної ділянки.

         Фотографічне зображення та план об’єкта додаються.

ІІІ. Інформація про аукціон

          Аукціон без умов:

          Дата проведення аукціону28.04.2021 року, час проведення визначається електронною торговою системою автоматично;

          Стартова ціна об’єкта: 138348,00 грн. (сто тридцять вісім тисяч триста сорок вісім гривень, 0 копійок).

          Крок аукціону на рівні 1 % стартової ціни, що становить: 1383,48 грн.. (одна тисяча триста вісімдесят три гривні, 48 копійок).

          Розмір гарантійного внеску становить: 10 відсотків стартової ціни продажу об’єкта незавершеного будівництва, а саме: 13834.80 грн. (тринадцять тисяч вісімсот тридцять чотири гривні, 80 копійок).

         Розмір реєстраційного внеску становить:  0,2 розміру мінімальної заробітної плати станом на 01 січня поточного року, а саме: 1200 грн. (одна тисяча двісті гривень 0 копійок).

        Заява на участь в електронному аукціоні повинна містити закриту цінову пропозицію та подається протягом всього часу з моменту опублікування інформаційного повідомлення в електронній торговій системі до закінчення кінцевого строку прийняття заяв закритих цінових пропозицій. Кінцевий строк подання заяв на участь в електронному аукціоні встановлюється електронною торговою системою автоматично в проміжки часу з 19.30 год. до 20.30 год., що передує дню проведення електронного аукціону.

          У разі, якщо для участі в аукціоні подано заяву на участь в аукціоні від одного покупця, аукціон визнається таким, що не відбувся, а орган приватизації приймає рішення про приватизацію зазначеного об’єкта шляхом викупу безпосередньо такому покупцеві за запропонованою ним ціною, але не нижче стартової ціни.

ІV. Додаткова інформація

          Оператор електронного майданчика здійснює перерахування гарантійного та реєстраційного внесків на рахунки за та кими реквізитами, в національній валюті:

         для перерахування реєстраційного  та гарантійного внесків, а також для проведення переможцем аукціону розрахунків за придбаний об'єкт:

Код ЄДРПОУ: 37988155

Отримувач: ГУК у Дн-кій обл/ОТГ с Васильк/31030000

Банк отримувача: Казначейство України (ел.адм.подат.)

Рахунок № UA698999980314101905000004477

          Посилання на сторінку офіційного веб-сайта адміністратора Державного підприємства «ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ», на яких зазначені реквізити рахунків операторів електронних майданчиків, відкритих для сплати потенційними покупцями гарантійних та реєстраційних внесків, та на якій є посилання на веб-сторінки операторів електронного майданчика, які мають право використовувати електронний майданчик і з якими адміністратор уклав відповідний договір: https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2

          Розмір плати за участь в електронному аукціоні, який підлягатиме внесенню учасником у разі визнання його переможцем електронного аукціону, встановлюється в договорі між Оператором електронного майданчика та учасником з урахуванням положень абзацу першого пункту 114 Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 травня 2018 р. № 432 (зі змінами). Плата за участь в електронному аукціоні вноситься переможцем електронного аукціону протягом трьох робочих днів з дня опублікування органом приватизації договору купівлі-продажу об’єкта приватизації в електронній торговій системі.

 V. Технічні реквізити інформаційного повідомлення

          Умови продажу об’єкта приватизації затверджені рішенням Васильківської селищної ради від 07.04.2021 № 293-9/VІII «Про поновлення процедури приватизації об’єкта комунальної власності Васильківської селищної ради-нежитлової будівлі, з допоміжними приміщеннями, загальною площею забудови 723,0 м.кв.,(нежитлова будівля, загальною площею 588,3 м.кв., підвал та майстерня) розташовані за адресою Дніпропетровська обл., Васильківський р-н., с. Григорівка, вул. Широка, 1а та затвердження умов продажу».

          Унікальний код, присвоєний об’єкту приватизації під час публікації переліку об’єктів, що підлягають приватизації, в електронній торговій системі UA-AR-P-2019-10-11-000003-1

         Аукціони будуть проведені в електронній торговій системі «ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ» (адміністратор). Єдине посилання на веб-сторінку https://prozorro.sale/, на якій є посилання на веб-сторінки операторів електронного майданчика, які мають право використовувати електронний майданчик та з якими адміністратор уклав відповідний договір.


Васильківська селищна рада

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux