Виконавчий комітет Васильківської селищної ради повідомляє про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин у атмосферне повітря.
опубліковано 26 жовтня 2023 року о 13:05

Виконавчий комітет Васильківської селищної ради Синельниківського району Дніпропетровської області (відсутнє скорочення назви) повідомляє про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин у атмосферне повітря.

Ідентифікаційний код юридичної особи в ЄДРПОУ – 41050126.

Місцезнаходження, контактний номер телефону, адреса електронної пошти суб’єкта господарювання: 52600, Україна, Дніпропетровська область, Синельниківський район, смт Васильківка, вул. Перемоги, буд.140; тел.: (099) 681-95-67; е-mail: info@vasilkivka.otg.dp.gov.ua.

Місцезнаходження об’єкта/промислового майданчика: 52600, Україна, Дніпропетровська область, Синельниківський район, смт Васильківка, вул. Перемоги, буд.140.

Мета отримання дозволу на викиди: визначення обсягів забруднюючих речовин (ЗР) та отримання дозволу на викиди, які потрапляють в атмосферу при експлуатації технологічного обладнання існуючого підприємства.

Відомості про наявність висновку з ОВД, в якому визначено допустимість провадження планованої діяльності, яка згідно з вимогами ЗУ «Про оцінку впливу на довкілля» підлягає процедурі. Висновок з оцінки впливу на довкілля відсутній, оскільки згідно ЗУ «Про оцінку впливу на довкілля» діяльність підприємства не відноситься до видів планованої діяльності та об’єктів, які підлягають оцінці впливу на довкілля.

Загальний опис об’єкта. Основним напрямком діяльності Виконавчого комітету Васильківської селищної ради Синельниківського району Дніпропетровської області є державне управління загального характеру (КВЕД 84.11). Для опалювальних потреб у котельні закладу встановлено сталевий газовий котел «Рівнотерм», який слугує для опалення адміністративної будівлі Васильківської селищної ради. Потужність теплового агрегата - 56 кВт. Викиди від котлоагрегату відбуваються організовано на 1 джерело викидів.

Відомості щодо видів та обсягів викидів. Загальна річна кількість забруднюючих речовин на майданчику складає: 22,30444 т/рік, в тому числі парникові гази – 22,17644 т/рік. Потенційні викиди від стаціонарного джерела викидів: оксид вуглецю – 0,1 т/рік, оксиди азоту (у перерахунку на діоксид азоту) – 0,028 т/рік, метан – 4,0·10-4 т/рік, вуглецю діоксид – 22,176 т/рік, азоту (1) оксид [N2O] – 4,0·10-5 т/рік, ртуть та її сполуки у перерахунку на ртуть – 4,0·10-8 т/рік.

Об’єкт відноситься до 3 групи за ступенем впливу об'єкту на забруднення атмосферного повітря.

Заходи щодо впровадження найкращих існуючих технологій виробництва, що виконані або/та які потребують виконання: На підприємстві відсутні виробництва та устаткування, які підлягають до впровадження найкращих доступних технологій та методів керування.

Перелік заходів щодо скорочення викидів, що виконані або/та які потребують виконання: не передбачені, оскільки відсутні нормативні перевищення викидів.

Дотримання виконання природоохоронних заходів щодо скорочення викидів: не передбачено.

Відповідність пропозицій щодо дозволених обсягів викидів законодавству: викиди не перевищують затвердженні граничнодопустимі нормативи, а викиди забруднюючих речовин, які не підлягають регулюванню та за якими не здійснюється державний облік, не перевищують гігієнічних нормативів.

Адреса держадміністрації з питань охорони навколишнього природного середовища, до якої можуть надсилатися зауваження та пропозиції громадськості щодо дозволу на викиди: Дніпропетровська обласна державна адміністрацієя за адресою: м. Дніпро, пр. Олександра Поля, 1, тел.0-800-505-600, e-mail: zverngrom@adm.dp.gov.ua

Строки подання зауважень та пропозицій – протягом 30 календарних днів з моменту виходу повідомлення.



Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux